Sasniegumi

Sasniegumi 2020./2021.m.g

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Konkursa/olimpiādes/sacensību nosaukums 

Iegūtā vieta

Skolotāja (-s) vārds, uzvārds, (kas māca skolēnu (-s)) 

8.

 

Karīna Plijeva

Latviešu valodas  olimpiāde 7.- 8. kl. (mazākumtautību izglītības programma) 

2. vieta

Veronika Ramāne

10.-12.

Dmitrijs Bezručenko,

Romāns Vēveris,

Jegors Gvozdjevs,

Gļebs Timofejevs,

Arnolds Rostislavs Atteks,

Aleksis Ruģēns,

Andrejs Vasiļenko (2.vieta individuāli),

Daniels Fodins,

Artjoms Novikovs,

Vlads Azarovs,

Maksims Vasiļenko

 

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens”

Komandai kopvērtējumā 3. vieta

Leonīds Usovs

10.-12.

Dmitrijs Bezručenko,

Romāns Vēveris,

Gļebs Timofejevs,

Arnolds Rostislavs Atteks,

Daniels Fodins,

Artjoms Novikovs,

Vlads Azarovs,

Andrejs Vasiļenko,

Artjoms Klapovskis,

Sergejs Romanovs,

Maksims Vasiļenko, 

Antons Baranovs

“Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā”

3. vieta

Leonīds Usovs

Sasniegumi 2019./2020.m.g

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Konkursa/olimpiādes/sacensību nosaukums 

Iegūtā vieta

Skolotāja (-s) vārds, uzvārds, (kas māca skolēnu (-s)) 

11.-12

Ruslans Petkuns (12.a)

Vadims Trojanovs (12.a)

Aliks Vladimirovs (12.a)

Frančesko Parentini (11.a)

Jūrmalas pilsētas atklātais turnīrs pludmales volejbolā.

2.

T. Kozlova

11.-12

Ruslans Petkuns (12.a)

Vadims Trojanovs (12.a)

Aliks Vladimirovs (12.a)

Frančesko Parentini (11.a)

Jūrmalas pilsētas atklātais turnīrs pludmales volejbolā.

3.

T. Kozlova

4.a-4.b

Gļebs Baševs (4.a )

Edvards Mukāns (4.a)

Esmeralda Vjatere (4.a)

Kirils Kuņejs (4.b)

Gļebs Jefimovs (4.b)

Māris Ločs (4.b)

Martina Butkeviča (4.b)

Linda Puncule (4. b)

Katrīna Deņisova (4. b)

Aleksandra Matvejeva (4.b)

Ruslana Veremjova (4. b)

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis”. Pretstafete ar rezultātu 54.19

2.

J. Azovskis

4.a-4.b

Gļebs Baševs (4.a )

Edvards Mukāns (4.a)

Esmeralda Vjatere (4.a)

Kirils Kuņejs (4.b)

Gļebs Jefimovs (4.b)

Māris Ločs (4.b)

Martina Butkeviča (4.b)

Linda Puncule (4. b)

Katrīna Deņisova (4. b)

Aleksandra Matvejeva (4.b)

Ruslana Veremjova (4. b)

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis”. Tāllēkšanas distancē rezultātu 15.93 m

3.

J. Azovskis

7.-9.

Justīne Kalniņa

Karīna Plijeva

Amēlija Stebakova

Sofija Krasauska

Rostislavs Atteks

Aleksis Rugens

Ratmirs Saade

Oļegs Giss

Aleksandrs Saļmanovs

Arturs Puļikovskis

Daniels Ločs

Vjačeslavs Turčins

Danils Prokopovs

Kostas Donecs

Viktors Musatovs

Megija Kundra

Nikola Akopova

Polīna Čaplina

Andrejs Vasiļenko

Daniels Fodins

Vadims Trojanovs

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens”

3.

T. Kozlova

5.-6.

Sorens  Pusts

Iļja Ivanovs

Leons Jaunups

Iļja Streļcovs

Daniels Ločs

Kostas Doņecs

Vjačeslavs Turčins

Timurs Bogačovs

Viktors Musatovs

Emīls Jaunups

Šandars Pusts

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā

2.

T. Kozlova

6.-8.

Megija Kudra 

Alans Žarkovs 

Poļina Puncule 

Mila Trofimova 

Ņikita Baļujs 

Konkurss “Latvijas nozīmīgākās vietas”

3.

K. Avota

10.-12.

Petkuns Ruslans

Vladimirovs Aliks 

Šipiļovs Iļja

Vasiļenko Andrejs

Oborovska Jeļizaveta

Jūrmalas vidusskolēnu militarizētās sacensības

2.

T. Kozlova

10.

Sofija Viļenska

Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 21. atklātā matemātikas olimpiāde 10 klašu grupā.

atzinība

J. Risņika

10.

Sofija Viļenska

Fizikas valsts 70. olimpiāde, otrais posms.

1.

J. Risņika

7.-9.

Vlads  Sorokotjaga

Vivians Saharovs

Daniils Sadovskis

Alans Žarkovs

Arnolds Rostislavs Atteks

Artjoms Lorencis

Ričards Tarasovs

Jūrmalas pilsētas skolu sacensības volejbolā 7.-9. klašu grupā zēniem.

1.

T.Kozlova

7.-9.

Melisa Eļmurzajeva

Darja Giņko

Justīne Kalniņa

Jūlija Krečetova

Kristiāna Streļcova

Aleksandra Jubeļe

Anastasija Buraka

Katrīna Staško

Jūrmalas pilsētas skolu sacensības volejbolā 7.-9. klašu grupā meitenēm.

 

2.

T.Kozlova

5.

Emīlija Jurāne

Jūrmalas pilsēta Matemātikas 5. – 8. klašu olimpiāde.

Atzinība

L.Borisova

6.

Edvins Grošs

Jūrmalas pilsēta Matemātikas 5. – 8. klašu olimpiāde.

Atzinība

O.Burņina

1.

Darja Zuravlova

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss „Jūras malā”

2.

L.Borisova

L.Priede

9.

Sofija Marceņuka

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss „Jūras malā”

3.

L.Rodika

D.Labrence

9.

Justīne Kalniņa

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss „Jūras malā”

1.

L.Rodika

D.Labrence

10.

Sofija Viļenska

Ķīmijas valsts 61. olimpiāde, otrais posms.

Atzinība

I.Lipska

11.

Viktors Oluhovs

Ruslans Petkuns

Ričards Plociņš

Vadims Trojanovs

Aliks Vladimirovs

Mareks Punculis

Markuss Graudiņš

Frančesko Parentini

Dmitrijs Bezručenko

Jūrmalas pilsētas skolu sacensības volejbolā 

10.-12. klašu grupā jauniešiem.

 

1.

T.Kozlova

Sasniegumi 2018. / 2019.m.g

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

Konkursa/olimpiādes/sacensību nosaukums 

Iegūtā vieta

Skolotāja (-s) vārds, uzvārds, (kas māca skolēnu (-s)) 

3.-4. 

Aleksandrs     Jeļisejevs (3.a)

Gļebs Jefimovs (3.b)

Daniils Boseckis (3.b)

Jana Beržukasova (4.a)

Sorens Pusts (4. a)

Iļja Ivanovs (4. a)

Leons Jaunups (4. b)

Iļja Streļcovs (4. b)

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā.

1.

J. Azovskis

11.-12

Vadims Trojanovs (11.a)

Ruslans Petkuns (11.a)

Aliks Vladimirovs (11.a)

Deniss Pupins (12.a)

Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais turnīrs pludmales volejbolā.

2.

T. Kozlova

4. b

Iļja Streļcovs

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. 300 distance ar rezultātu 52,38

1.

J. Azovskis

3.-4.

Beržukasova Jana

Počebita Anastasija

Jurāne Emilija

Ivanovs Iļja

Kuņejs Kirils

Ločs Māris

Martina Butkeviča

Streļcovs Iļja

Deņisova Katrīna

Grunda Vladimirs

Baševs Gļebs

Bušnaja Darja

Rosickis Kirils

Pētersons Ivans

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. Pretstafetē.

2.

J. Azovskis

3.-4.

Beržukasova Jana

Počebita Anastasija

Jurāne Emilija

Ivanovs Iļja

Kuņejs Kirils

Ločs Māris

Martina Butkeviča

Streļcovs Iļja

Deņisova Katrīna

Grunda Vladimirs

Baševs Gļebs

Bušnaja Darja

Rosickis Kirils

Pētersons Ivans

Jūrmalas pilsētas bērnu sporta svētkos  “Pirmais solis 2018”. Tāllēkšanā no vietas.

3.

J. Azovskis

5.-6.

Jaunups Emīls

Bartkevičs Dāvids

Bogačovs Timurs

Doņecs Kostas

Ločs Daniels

Musatovs Viktors

Pusts Šandars

Turčins Vjačeslavs

Kuzņecovs Aleksandrs

Ļebedevs Radions

Gavriļuks  Danils

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā 5. – 6. klašu grupā

 

1. 

 

 

 

T. Kozlova

10-12

Artjomu Klapovski

Andreju Vasiļenko

Sergeju Romanovu

Artūru Grigorjevu

Aleksandru Žerebcovu

Aliku Vladimirovu

Iļju Šipilovu

Ruslanu Petkunu

Denielu Fodinu

Oļegu Siļčenkovu

Germundu Afanasjevu

Denisu Pupinu

Jūrmalas pilsētas skolēnu čempionāts futbolā 10. – 12. klašu grupā

2.

 

 

 

T. Kozlova

5.

Daniels Ločs

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

2.

T. Kozlova

6.

Nikola Akopova

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

3.

T. Kozlova

5-12

Aleksandrs Saļmanovs

Alans Žarkovs

Oļegs Giss

Daniels Ločs

Kostas Doņecs

Timurs Bogačovs

Aleksandrs Kuzņecovs

Iļja Rutuls

Karīna Plijeva

Amelija Stebakova

Elvīra Valdmane

Megija Kundra

Nikola Akopova

Poļina Čaplina

Arnolds Rostislavs Atteks

Vlads Azarovs

Aleksejs Vladimirovs

Jegors Gvozdjevs

Maksims Vasiļenko

Andrejs Muratovs

Romāns Vēveris

Vladislava Maksimenko

Andrejs Surgučevs

Sofija Viktorija Krasauska

Edvins Grošs

Mihails Volodjko

Aliks Vladimirovs

Ruslans Petkuns

Vadims Trojanovs

Andrejs Vasiļenko

Artūrs Grigorjevs

Deniels Fodins

Ruslans Krivins

Oļegs Siļčenkovs

Daniels Tomas

Diāna Solovjova

Artjoms Klapovskis

ArtjomsNovikovs

Daniela Rugine

Sergejs Romanovs

Alīna Kodaļeva

Santa Drevinska

Alīna Bikulova

Jeļizaveta Oborovska

Ņikita Novikovs

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” B grupā

1

T. Kozlova

J. Azovskis

Jūrmalas meistarsacīkstes vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens 2018” C grupā

1

T. Kozlova

J. Azovskis

1.-4.

Vjaters Eduards

Vilciens Daniils

Trofimova Angeļina

Belaša Ariana

Jefimovs Gļebs

Ločs Māris

Bušnaja Darja

Veremjova Ruslana

Deņisova Katrīna

Pētersons Ivans

Rodionovs Adrians

Streļcovs Iļja

Jaunups Leons

Beržukasova Jana

Sļadzevska Anastasija

Romanova Anastasija

Semjonova Vanesa

Pusts Šandars

Mirskis Maksims

Valdmane Elvīra

Judina Aleksandra

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības stafetēs “Drošie un veiklie”

3.

Jurijs Azovskis

9.-12.

Liāna Rožina

Bioloģijas valsts 41. olimpiāde

3.

S. Indāne

9.-12.

Markuss Graudiņš

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 9.-12. klasēm

2.

O. Burņina

1.

Mihails Meskins

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss “Jūras malā”

3.

I. Morozova

7.-9.

Justīne Kalniņa

Jūrmalas skolēnu skatuves runas mākslas konkurss “Jūras malā”

2.

L. Rodika

8.b

Diana Aļeksejeva

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 5.-8. klasēm

1.

O. Burņina

7.b

Poļina Puncule

Jūrmalas pilsētas Matemātikas olimpiāde 9.-12. klasēm

3.

O. Burņina

8.-9.

Vlads Azarovs

Dmitrijs Bezručenko

Eduards Bražas

Renē Kepke

Andrejs Surgučevs

Aleksejs Vladimirovs

Andrejs Muratovs

Romāns Vēveris

Maksims Turčins

Arnolds Rostislavs Atteks

Artjoms Lorencis

Daniils Sadovskis

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā.

3.

T. Kozlova

5.-6.

Amelija Stebakova (I. vieta pie galda)

Karīna Plijeva

Kostas Doņecs

Gļebs Bernateks

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības dambretē (U-14).

2.

T. Kozlova

J. Azovskis

7.-9.

Melānija Milāna Smirniha (I. vieta pie galda)

Jūlija Krečetova

Vlads Azarovs

Vladimirs Serjogins

Jūrmalas skolēnu olimpiādes sacensības dambretē (U-16).

2.

T. Kozlova

J. Azovskis

5.-9.

Melisa Eļmurzajeva

Darja Giņko 

Viktorija Golubeva

Jūlija Krečetova

Justīne Kalniņa

Melānija Smirniha

Kristiāna Streļcova

Ksenija Sverbilova

Aleksandra Jubeļe

Katrīna Staško

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā.

2.

T. Kozlova

9.

Sofija Viļenska

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

1.

L. Rodika

11.

Liāna Rožina

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

3.

L. Rodika

12.

Kseņija Uļjanova

Krievu valodas (dzimtās) un literatūras 32. atklātā olimpiāde

3.

T. Šumļajeva

10.-12.

Parentini Frančesko

Vladimirovs Aliks

Obuhovs Viktors

Punculis Mareks

Plociņš Ričards

Graudiņš Markuss

Trojanovs Vadims

Petkuns Ruslans

Pupins Deniss

Jūrmalas skolu sacensības volejbolā

1.

T. Kozlova

4.b

Emīlijai Jurānei

Denisam Šmitam

Jūrmalas 4. atklātā matemātikas olimpiāde 4. klašu skolēniem “Matemātikas stiprinieks”. 

2.

L. Borisova

8.b

Justīne Kalniņa

Latviešu biedrību savienības rīkotajā 5. Vislatvijas mazākumtautību skolu skatuves runas mākslas konkursā "Es runāju latviski".

1.

B. Asmiņa

8.a

Nikolajs Lāma

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas konkurss "Mana Lieldiena" .

1.

O. Hoļme

5.b 

Kerija Liliāna Zīlīte

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde “Tēli Gundegas Muzikantes ilustrācijās” 5.-12.klašu skolēniem.

atzinība

O. Hoļme

8.a 

Andžela Beļkoviča

Jūrmalas pilsētas vizuālās mākslas olimpiāde “Tēli Gundegas Muzikantes ilustrācijās” 5.-12.klašu skolēniem.

3.

O. Hoļme

2. a

Eduards Vjaters

Jūrmalas pilsētas kombinēta satura olimpiāde 2. klasēm

1.

M. Rivoņenko

Sasniegumi 2017. / 2018.mg.

 

Klase

Skolēna vārds, uzvārds

 

Konkursa/olimpiādes/sacensību nosaukums

Iegūtā vieta

Skolotāja (-s) vārds, uzvārds, (kas māca skolēnu (-s))

3.b

Marks Mihailovs

3. klašu kombinētā darba olimpiāde

2.

L. Borisova

3.b

Vanesa Semjonova

Jūrmalas pilsētas skatuves runas konkurss “Jūras malā”

3.

L. Borisova L.Priede

4.a

A. Mikalausks

Bērnu sporta svētki “Pirmais solis 2017” 15.09.2017. 300 metru distancē

1.

J. Azovskis

 

4.a

Kostas Doņecs Vjačeslavs Turčins Elvīra Valdmane

Bērnu sporta svētki “Pirmais solis 2017” 15.09.2017. Komandas tāllēkšanā no vietas ar rezultātu 16,70 m

 

1.

J. Azovskis

 

 

 

4. b

Edvins Grošs Viktors Musatovs Gļebs Bernateks Poļina Čaplina Megija Kundra Ksenija Kovzele Katrīna Staško

 

 

Bērnu sporta svētki “Pirmais solis 2017” 15.09.2017. Komandas tāllēkšanā no vietas ar rezultātu 16,70 m

 

 

 

1.

J. Azovskis

 

4.a

Kostas Doņecs Vjačeslavs Turčins Elvīra Valdmane

 

Bērnu sporta svētki “Pirmais solis 2017” 15.09.2017. pretstafetē

 

2.

 

J. Azovskis

 

 

 

4. b

Edvins Grošs Viktors Musatovs Gļebs Bernateks Poļina Čaplina Megija Kundra Ksenija Kovzele Katrīna Staško

 

 

 

Bērnu sporta svētki “Pirmais solis 2017” 15.09.2017. pretstafetē

 

 

 

2.

 

J. Azovskis

4. b

Gļebs Rihsitullajevs

Pilsētas matemātikas olimpiāde “Matemātikas stiprinieks”

3.

I. Morozova

6. a

Milana Oratovska

Jūrmalas skolēnu olimpiāde vieglatlētikā “Jūrmalas pavasaris 2018”. Pretstafetē

3.

T. Kozlova

 

 

 

 

6. b

Anrijs Bētiņš Romans Dortans Gļebs Miničs Maksims Oškukovs Iļja Trofimovs Anna Kamenska Veronika Neitāle Jevgenija Ozola Poļina Puncule

 

 

 

 

Jūrmalas skolēnu olimpiāde vieglatlētikā “Jūrmalas pavasaris 2018”. Pretstafetē

 

 

 

 

3.

 

 

 

T. Kozlova

 

7.b

 

Sofija Marceņuka

Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss Pierīgā. Jūrmalas pilsētas skatuves runas konkurss “Jūras malā”

 

1.

Larisa Rodika Baiba Asmiņa