Skolotāji un personāls

Ieņemamais amatsVārds, uzvārdsKlases audzinātāja
direktoreAndžela Zubkovska
direktores vietniece izglītības jomāViktorija Karavajeva7.a
direktores vietniece izglītības jomā, latviešu valodas skolotājaDaila Labrence10. a, 11.a
direktores vietniece izglītības jomā, angļu valodas skolotājaNataļja Stupele7. a
direktores vietniece izglītības jomāAndra Mančasa
ģeogrāfijas  un ekonomikas skolotājaOlga Vasiļjeva12.a
angļu valodas skolotājaLilija Andrejeva6.a
angļu valodas skolotājasNatālija Bartuša,
Irina Beļeviča, 
Anastasija Tomasa

vācu un angļu valodas skolotājaIlga Migla 
bioloģijas skolotājaSvetlana Indāne
informātikas skolotājiVineta Fedosenko,
Vitālijs Ivanovs

krievu valodas un literatūras skolotājaŽanna Kupčika5.b
krievu valodas un literatūras skolotājaLarisa Rodika9. b
krievu valodas un literatūras skolotājaTatjana Šumļajeva8. b
ķīmijas un veselības mācības skolotājaIrina Lipska
latviešu valodas un literatūras skolotājasVeronika Ramāne, 
Baiba Livčāne, Ligita Priede

latviešu valodas un literatūras skolotājaIlona Pūliņa8. a
Latvijas un pasaules vēstures un sociālo zinību skolotājaTaisija Jegorova9. a
logopēdeDoloresa Minkeviča
matemātikas, informātikas un fizikas skolotājaJūlija Risņika
matemātikas skolotājaOlga Burņina6. b
matemātikas skolotājaTatjana Sokolova, 
Anna Romanova

matemātikas un bioloģijas skolotājaKarīna Staško5. a
bibliotekāre, mājturības un tehnoloģiju skolotājaIrina Kļimanova7. b
mūzikas skolotājasLarisa Zaube, Olga Kuženko
pirmsskolas skolotājasSvetlana Noskova, 
Jeļena Rodeviča
5. grupa
pirmsskolas skolotājasNatālija Suslova,
Stella Rezņikova Vorobjova
6. grupa
pirmsskolas skolotājaOlga Rogonova4., 5. grupa
pirmsskolas skolotājasAda Kīle, Inga Vilkāja4. grupa
psiholoģeJeļena Imaka7. b
sākumskolas skolotājaIlana Nagornaja2. a
sākumskolas skolotājaIrina Morozova2.b
sākumskolas skolotājaMarianna Rivoņenko3. a
sākumskolas skolotājaAnna Šaporenko4. a
sākumskolas skolotājaJeļizaveta Bizjajeva4. b
sākumskolas skolotājaNataļja Goršanova1. a
sākumskolas skolotājaLarisa Borisova1. b
sākumskolas skolotājaSvetlana Frolova
sporta skolotājiTatiana Kozlova,
Jurijs Azovskis

sporta skolotāja pirmskolāInta Briede
speciālais pedagogsTatjana Prokofjeva
sociālais pedagos,  sociālo zinību skolotājaKristīne Avota
karjeras konsultanteIrina Hursāne
vizuālās mākslas skolotājasLaura Kristovska, Olga Hoļme
deju pulciņa skolotājsKristaps Aleksandrovs