Jaunumi

Teātra apmeklējums Rīgā

Pēdējā rudens dienā 1.a, 2.b un 5.b klases skolēniem bija noorganizēts aizraujošs pasākums. Kopā ar pedagogiem N.Stupeli, Ž.Kupčiku, N.Goršanovu un dažiem vecākiem, bērni apmeklēja Brīvo aktieru sabiedrības teātri, brīnišķīgo izrādi «Lauva, Ragana un drēbju Skapis». Tas ir burvīgs stāsts par četriem bērniem Nārnijas valstī, kurā dzīvo pasakainas radības. Nārnijas valstī varu sagrāba Baltā ragana un tad šajā valstī nāca mūžīgā ziema.

Bērni ar aizrautību vēroja cīņu starp ļauno un labo. Lielisks stāsts par draudzību, mīlestību, savstarpēju palīdzību un spēju piedot, neatstāja vienaldzīgu ne bērnus ne pieaugušos.

Pēc izrādes bērni bija izdevība paviesoties aizkulisēs, iepazīties ar aktieriem un režisoru I.Kulikovu, bērni uzzināja daudz interesanta par aktiera profesiju un par teātri. Skolēni ar prieku taisīja neaizmirstamas fotogrāfijas ar iemīļotajiem izrādes varoņiem. Daži no skolēniem teātrī bija pirmo reizi, tāpēc šī ekskursija viņiem bija īsts piedzīvojums.

Pēc teātra bērni vakarā pastaigājās pa Rīgu, apbrīnoja skaisti izrotāto pilsētu, apmeklēja Brīvības pieminekli. Pa ceļam uz mājām, braucot autobusā, skolēni turpināja dalīties ar neaizmirstamajiem iespaidiem par braucienu un teātra izrādi!

Mīļš paldies pedagogiem N.Stupelei, N.Goršanovai un Ž.Kupcikai par izbraukuma organizēšanu!

Anna Meskina,1.a klases skolnieka mamma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

wpChatIcon